Jei rasi Gralį – patirsi nepaprastą malonumą....
 
Restorane “Gralis” - išskirtinis dėmesys kiekvienam svečiui, prabangi ir ypatinga aplinka bei išrankiausio gurmano skonį lepinantys patiekalai. Pasiūlysime Jums ne tik galimybę surengti savo šventę vienoje iš keturių  salių, bet ir vaizdingą vasaros terasą su unikaliu vaizdu – beribė raudonų Kauno senamiesčio stogų panorama bei Nemuno ir Neries upių santaka.

Restoranas talpina iki 350 žmonių. Nedidelei ir jaukiai šventei turime ypatinga prabanga dvelkiančią salę, talpinančią iki 20 žmonių trečiame restorano aukšte, kur atsiveria nuostabi Kauno panorama. Pasiūlysime tiek banketinius, tiek furšetinius meniu bei patį profesionaliausią aptarnavimą. Restorane yra keturios salės, išdėstytos dviejuose aukštuose. Čia gali tilpti iki 350 žmonių. Šiltuoju metų laiku vasaros terasoje galima džiaugtis unikaliu vaizdu- beribė raudonų Kauno senamiesčio stogų panorama, šimtamečių ąžuolų viršūnės atstoja sodriai žalią pievą.

Savo svečiams siūlome europietišką virtuvę. Virtuvės meistrai kiekvienai dienai ir šventėms siūlo gardžius patiekalus - visas restorano personalas sukuria nepakartojamą šventę.

Gralis taip pat siūlo apgyvendinimo paslaugas. Klasikinis interjeras, prabangūs apartamentai pačiame miesto centre, patogus privažiavimas, automobilių stovėjimo aikštelė, sotūs pusryčiai, dalykiniai pietus ir galimybė džiaugtis įsimintinom akimirkom.

Gralis - viskas ko reikia nepakartojamoms pramogoms ir išskirtiniam poilsiui.